Akbank Free Card - Finans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, HaberFinans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, Haber

Piyasalar

Bist

94.523,51

% 0.092

Dolar

4.7374

% 0.120

Euro

5.4924

% 0.069

Altın

194.2193

% 0.039

Sterlin

6.2506

% 0.226

Frang

4.7601

% 0.060

Yen

4.3054

% -0.016

Ruble

0.0745

% -0.504

Riyal

1.2633

% 0.009

Akbank Free Card

Akbank Free Card, Akbank müşterilerine kolay ve avantajlı alışveriş aynı zamanda da nakit çekim imkanı tanıyan kredi kartları sunmaktadır. Akbank’ın bol chip para kazandıran ve bedava alışveriş imkanı sunan, aynı zamanda ekstra taksit fırsatı tanıyan kredi kartı çeşitlerinden edinebilir keyifle kullanabilirsiniz. Akbank Free Kart Özellikleri Akbank Free Card kapsamında yıllık kart ücreti talep etmemektedir. Akbank…


Akbank Free Card

Akbank Free Card, Akbank müşterilerine kolay ve avantajlı alışveriş aynı zamanda da nakit çekim imkanı tanıyan kredi kartları sunmaktadır. Akbank’ın bol chip para kazandıran ve bedava alışveriş imkanı sunan, aynı zamanda ekstra taksit fırsatı tanıyan kredi kartı çeşitlerinden edinebilir keyifle kullanabilirsiniz.

Akbank Free Kart Özellikleri

  1. Akbank Free Card kapsamında yıllık kart ücreti talep etmemektedir.
  2. Akbank aidatsız kredi kartı Free card dahilinde istediğiniz kampanyalara katılarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  3. Akbank Free Kart ile harcama yaptıkça Chip Para kazanabilirsiniz. Ayrıca limitiniz dahilinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, kazandığınız chip paralar ile de bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  4. Akbank Free Kredi Kartı dahilinde otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyebilir, fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz.
  5. Ayrıca kira, okul aidatı, vb. gibi düzenli ödemelerinizi havale EFT vb. yollar ile yapabilirsiniz.
  6. Akbank aidatsız kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir ve taksit erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz.
  7. Acil nakit ihtiyaçlarınızda Akbank Free Kart kapsamında nakit çekim yapabilirsiniz.

Akbank aidatsız kart kapsamında verilen Free kart, Axess’in alt ürünü olarak belirtiliyor. Bu karttan yıllık ücret (aidat) kesilmediği için Axess’in bütün özelliklerini kullanamıyorsunuz. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünlerinde de durum farklı değil. Yani aidatsız kredi kartlarında bazı özellik kısıtlamaları oluyor.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap