VakıfBank ARI Hesabı - Finans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, HaberFinans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, Haber

Piyasalar

Bist

4.521,10

% 0.308

Dolar

18.6223

% 0.133

Euro

19.3299

% 0.137

Altın

6975.0469

% 0.142

Sterlin

22.2146

% 0.595

Frang

19.5569

% 0.068

Yen

13.3150

% 0.362

Ruble

0.3086

% 0.431

Riyal

4.9492

% 0.134

VakıfBank ARI Hesabı

VakıfBank ARI Hesabı Nedir? Vakıfbank Hesap Açmak, VakıfBank Hesabı. ARI hesabı, Vakıfbank tarafından sağlanan vadesi bozulmayan vadeli hesaptır, arı hesabınızda belirli bir limit dahilinde kalan para düzenli olarak vadeli hesap gibi kazanmaya devam eder aynı zamanda para girişi ve çıkışı yapılabilen İnternet Bankacılığı/Mobil şubelerden dileğiniz zaman EFT/Havele, Para çekme ve ödeme yapabilen bir hesap türüdür….


VakıfBank ARI Hesabı

VakıfBank ARI Hesabı Nedir? Vakıfbank Hesap Açmak, VakıfBank Hesabı.

ARI hesabı, Vakıfbank tarafından sağlanan vadesi bozulmayan vadeli hesaptır, arı hesabınızda belirli bir limit dahilinde kalan para düzenli olarak vadeli hesap gibi kazanmaya devam eder aynı zamanda para girişi ve çıkışı yapılabilen İnternet Bankacılığı/Mobil şubelerden dileğiniz zaman EFT/Havele, Para çekme ve ödeme yapabilen bir hesap türüdür.

Hesap Özellikleri

Banka nezdinde sadece TL bakiye ile açılabilmektedir, hesap açılışı için İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, Telefon Bankacılığı ve bizzat şube ziyareti ile hesap açılabilmektedir. Online başvurularda bankadan mevcut bir vadesiz hesabınız olması ve bankacılık sözleşmesini imzalamış olmanız gerekir Vakıfbank’ta hiç hesabınız yok ise size en yakın banka şubesine gitmeniz gerekir.

VakıfBank Şubelerinden, resmi tatil günleri ve hafta sonu hariç olmak üzere, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hesaba istediğiniz kadar para çekilip yatırılabilir.  Yarım gün tatil uygulaması olan günlerde para yatırma ve para çekiliş işlemleri 09.00 ile 12.00 saatleri arasında yapılması halinde gün sonu itibarı ile kazanabilir.

Para yatırma ve para çekme işlemleri VakıfBank Şubelerinin yanı sıra VakıfBank İnternet Bankacılığı ile Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden ya da Çağrı Merkezi aracılığı ile yapılabilir. Bu kanallardan yapılacak para yatırma işlemleri resmi tatil günleri ve hafta sonu tatil günleri  dâhil olmak üzere, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, para çekme işlemleri de resmi ve hafta sonu tatil günleri dâhil her gün 06.00 ile 23.00 saatleri arasında yapılabilecektir.

ARI Hesabı’na işletilecek faiz tutarı, uygulanacak faiz oranı ile hesabın gün sonu bakiyesi üzerinden o gün için hesaplanır ve ertesi günün sabahında hesabınıza yansır. Hesabın açılışı için en az 1.000 TL yatırılması gerekir hesap bakiyesi bunun altına düşerse  düştüğü gün için faiz işlemez kazandırmaz.

Hesaptan EFT/havale işlemi yapılabilir bireysel ARI Hesabı üzerinden hesap işletim ücreti alınmamaktadır. VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalından yapılacak EFT ve havale işlemleri ücretsiz olup şube ve çağrı merkezi kanallarından yapılacak EFT/havale işlemlerinden ücret alınacak olup yine müşteri isterse birden fazla arı hesabı açabilir (tanışma faizi sadece ilk hesap içindir) Hesaptan ileri tarihli EFT/havale talimatı verilmemekele birlikte yine Ortak hesap olarak ta açılamamaktadır.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap