Garanti Genç Kredi Kartı Bonus kart - Finans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, HaberFinans, Altın Fiyatları, Dolar, Euro, Borsa, Ekonomi, Haber

Piyasalar

Bist

0,00

% 0.000

Dolar

0.0000

% 0.000

Euro

0.0000

% 0.000

Altın

0.0000

% 0.000

Sterlin

0.0000

% 0.000

Frang

0.0000

% 0.000

Yen

0.0000

% 0.000

Ruble

0.0000

% 0.000

Riyal

0.0000

% 0.000

Garanti Genç Kredi Kartı Bonus kart

Garanti Genç Kredi Kartı Bonus Genç ve Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi, Garanti Bonus Kart Garanti Bonus kart, garanti Bankası kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. Garanti kredi kartları dahilinde mil kazanarak bedava seyahat etme, bonuslarla bedava alışveriş, acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans çekme ve daha pek çok olanak bulunmaktadır. Bu…


Garanti Genç Kredi Kartı Bonus kart

Garanti Genç Kredi Kartı Bonus Genç ve Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi, Garanti Bonus Kart

Garanti Bonus kart, garanti Bankası kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. Garanti kredi kartları dahilinde mil kazanarak bedava seyahat etme, bonuslarla bedava alışveriş, acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans çekme ve daha pek çok olanak bulunmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bankası kredi kartı ürünlerinden Garanti genç kredi kartı Bonus Genç ve Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı Bonus Genç Kart Özellikleri!

Garanti Bonus Genç Kredi Kartı yalnızca 18 ile 25 yaş arası gençlere yönelik hazırlanmış kredi kartıdır. Garanti öğrenci kredi kartı Bonus Genç ile Bonus program ortaklarında yaptığınız alışverişlerde ekstra puan kazanabilir, kazandığınız bu puanlar ile yine Bonus üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası genç kredi kartı dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Yani Garanti Bonus Genç aidatsız kredi kartıdır. Bahse konu kredi kartı ile yapılan alışverişlerde işlem taksitlendirme ve işlem erteleme fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Garanti Bonus Genç ile vadesiz mevduat hesabınıza bağlanarak para çekme/ yatırma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Garanti öğrenci kredi kartı başvurusu için GENC yazıp 3340’a SMS yollayabilirsiniz.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi Özellikleri!

Garanti Bankası yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı Garanti Bonus Flexi’dir. Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi ile limitiniz dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, gerektiğinde de nakit avans çekebilirsiniz. Garanti Bonus Flexi ile Bonus üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden Bonus puan kazanabilir ve bu puanlarla yine Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası yıllık ücretsiz kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilirsiniz. Banka nakit avans çekiminde aylık yüzde 2,25 faiz oranı uygulamaktadır. Garanti Bonus Flexi kapsamında taksitli alışveriş faizi aylık yüzde 2,25, gecikme faizi ise aylık yüzde 2,75 olarak uygulanmaktadır. garanti aidatsız kredi kartı sahibi olmak için Garanti Bankası şubelerinden ya da bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap